Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv. Další informace
x

Profil společnosti

ROBE

Robe lighting patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti zabývající se vývojem, výrobou a dodávkami vysoce kvalitní profesionální světelné techniky. Společnost, která vznikla v polovině 90.let minulého století, se velmi rychle stala významným OEM výrobcem pro jiné evropské značky.

Na přelomu milénia uvedla firma na trh svoji vlastní značku ROBE, pod kterou v současné době dodává své výrobky do téměř 100 zemí. Ve výrobních závodech ve Valašském Meziříčí a Rožnově pod Radhoštěm o celkové rozloze 50.000 m2 je zaměstnáno více než 600 zaměstnanců. Ve vývojovém a konstrukčním oddělení pracuje na čtyři desítky odborníků a inženýrů. Ročně tak vzniká řada ojedinělých technických řešení, z nichž některé již byly několikrát oceněny mezinárodními cenami pro inovaci.

Robe je v současnosti lídrem ve vývoji světelné techniky pro profesionální použití a architekturu a vlastní několik desítek patentů. Vysoký důraz se klade také na vývoj softwaru a kontrolu kvality.

ROBE

Jednotlivé díly jsou vyráběny přímo ve výrobním závodě, kovové části na nejmodernějších CNC obráběcích strojích stejně jako vlastní výroba plastových částí. Díky vlastnímu vývoji a výrobě PCB elektronických desek dokážeme pokrývat i ty nejnáročnější přání našich zákazníků.

Základem je skutečnost, že všechny důležité součástky jsou vyráběny ve vlastní výrobě, což zaručuje neustálou kontrolu kvality celého procesu výroby. Ten zahrnuje řadu velmi složitých procesů – skládání mechanických a optických součástí, propojování elektronických součástí apod. Design a výroba standardních gob doplňuje také výroba přesně podle zadání zákazníků.

V roce 2005 vznikla značka Anolis, která se zaměřuje na vývoj a výrobu nejmodernějších LED osvětlovacích prvků především pro architektonický trh. Celá výroba a vývoj je i v tomto případě vlastní s důrazem na co nejvyšší kvalitu všech výrobků.

Velmi důležitým procesem samotné výroby je také kalibrování, a především testování všech vyráběných výrobků. Každé světlo projde několika hodinovým testovacím módem obsahujícím zkoušku všech funkcí výrobku tak aby bylo stoprocentně připraveno pro použití v těch nejnáročnějších podmínkách.

Výrobky jsou baleny do speciálně navržených krabic nebo touring flight cases, které zaručují bezpečnou přepravu výrobků po celém světě. Flight casy jsou navrženy jak pro jednotlivá světla, ale také pro transport dvou, čtyř, šesti nebo více světel v jednom case, což snižuje přepravní náklady a zvyšuje komfort samotných uživatelů.

ROBE

Poprodejní služby zahrnují 24/7 technickou podporu s hotline, skladovou zásobu všech náhradních dílů s okamžitou dostupností a také možnost servisu výrobků přímo u výrobce nebo naším technikem u zákazníka. Pořádáním pravidelných technických školení a prezentací výrobků přímo ve vlastním nově postaveném showroomu se snažíme zvyšovat technickou zdatnost a informovanost jak vlastních zaměstnanců, tak samotných zákazníků.

Hlavní snahou mezinárodního obchodního oddělení je vytvářet prostředí osobní komunikace se zákazníky k jejich maximální spokojenosti. Vlastní marketingové oddělení pracuje na reklamních kampaních, tvorbě propagačních i prezentačních materiálů (např. katalogy) a připravuje mezinárodní výstavy, veletrhy i celosvětové roadshow. Klade vysoký důraz na public relations a je první pomocnou rukou pro mezinárodní obchodní tým a distribuční síť čítající zastoupení ve více než 100 zemích na celém světě.

Výrobky Robe, jako jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců, jsou používány na pódiích všech světových hvězd hudební scény, v televizních studiích a TV show, v divadelních sálech, na festivalech i módních show, ve výstavnictví, ale také v architektuře a při mnoha dalších událostech.

Značka Robe patří mezi nejstabilnější značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování pozitivních vztahů se zákazníky, kterým věnuje maximální péči. Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje, ale také do lidských zdrojů a vztahů.

Majitelé

Robe Lighting s. r. o. zakládali dva majitelé. Těmi jsou Josef Valchař a Ladislav Petřek, kteří se stále aktivně podílí na každodenním chodu firmy. Josef Valchař je velmi známá osobnost Robe Lighting s. r. o. Je neustále na cestách, na výstavách a návštěvách u distributorů. Poslouchá názory, zpětnou vazbu, kontroluje přehlídky a akce. Pozoruje jak, kde a které výrobky jsou využívány. Tyto informace jsou sdíleny s různými odděleními ve společnosti, a slouží k zajištění toho, aby se výrobky a služby neustále vyvíjely kupředu.

Ladislav Petřek dohlíží na všechny fiskální záležitosti a firemní prvky infrastruktury, včetně péče o pracovníky - vše, co činí provoz hladký a efektivní. Také koordinuje pokračující vývoj neustále se rozšiřujícího Robe závodu, včetně řízení dalších nových staveb a rekonstrukcí stávajících zařízení.

Ladislav Petřek

CEO

Petřek říká: "Robe má fantastickou spolupráci mezi svými rezorty. Máme velké štěstí, že máme mladé, kvalifikované a vysoce motivované a angažované síly, z nichž všichni napomáhají udržovat vysoké standardy, které dělá naši značku známou. Značné množství času a energie věnuju vytváření příjemné atmosféry v celé společnosti, kde se pak lidé cítí oceněni a mohou vyniknout.

ROBE Peterek

Josef Valchař

CEO

Valchař uvádí: "Je to velmi vzrušující doba, kde se můžeme zapojit do výroby osvětlení s rostoucí konvergencí mezi osvětlením a videem do jednoho integrovaného nástroje. Životní prostředí a důležitost rozvoje energeticky účinných a udržitelných technologií budoucnosti začíná utvářet náš průmysl. Tyto a další otázky již ovlivňují naše plány do budoucna. Podnik pokračuje podél aktivní a inovativní cesty, pomocí které si vytvořil vedoucí postavení na trhu.

Vedoucí personálního oddělení

Kateřina Galusová
katerina.galusova@robe.cz
+420 571 669 230
+420 605 223 626

Specialista rozvoje a vzdělávání

Aneta Mikundová
aneta.mikundova@robe.cz
+420 603 299 393