Proběhlé akce

TECHNICKÝ JARMARK 2019

09.10.2019
TECHNICKÝ JARMARK 2019

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje jako partner projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje, jehož nositelem je Zlínský kraj, zvala na sérii regionálních TECHNICKÝCH JARMARKŮ, které se pořádaly 9. 10. 2019 i ve Valašském Meziříčí.

Záměrem jednotlivých setkání je zvýšit motivaci žáků 8. a 9. tříd ke studiu technických oborů tím, že jim je představeno konkrétní pracovní prostředí významných regionálních zaměstnavatelů. Možnost vidět moderní technologie, výrobní program, vybavení provozů, ale i firemní kulturu a péči o zaměstnance může významně ovlivnit rozhodování žáků o budoucím povolání. ROBE LIGHTING toho bylo i letos nedílnou součástí :- )

1. ročník Sportovního tábora Robe

16.07.2019
1. ročník Sportovního tábora Robe

1. ročník Sportovních příměstských táborů Robe pro děti a vnoučata našich zaměstnanců probíhá ve dvou turnusech ve třetím a čtvrtém červencovém týdnu v okolí Valašského Meziříčí.
Za spolupráci děkujeme SVČ Domeček Valašské Meziříčí, které pro naše ratolesti připravilo týdenní program plný pohybu a zážitků : -) 

 

Péče o zdraví našich zaměstnanců

V areálu společnosti se nachází Fitcentrum Rfitness

Rfitness centrum Valašské Meziříčí se rozprostírá na ploše více jak 600 m2. Prostorná posilovna splňuje vše, co má současné moderní fitness mít. Základem je špičkově vybavená, velkoryse dimenzovaná kardiozóna, vzdušný, dobře odvětraný prosvětlený prostor a místo pro trénink s vlastní váhou těla.

placeholder

R-fitness centrum Valašské Meziříčí Vám nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitness vedoucí ke zlepšení Vašeho životního stylu, a to 7 dní v týdnu, na ulici Palackého vedle areálu fy. Robe.

placeholder