Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv. Další informace
x

Proběhlé akce

1. ročník Sportovního tábora Robe

16.07.2019
1. ročník Sportovního tábora Robe

1. ročník Sportovních příměstských táborů Robe pro děti a vnoučata našich zaměstnanců probíhá ve dvou turnusech ve třetím a čtvrtém červencovém týdnu v okolí Valašského Meziříčí.
Za spolupráci děkujeme SVČ Domeček Valašské Meziříčí, které pro naše ratolesti připravilo týdenní program plný pohybu a zážitků : -) 

 

Robe na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež

25.05.2019
Robe na Mezinárodním festivalu filmů pro děti a mládež

Také letos jsme vyrazili vlakem do Zlína na 59. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. Historický vlak byl vypraven z Valašského Meziříčí pro zaměstnance společnosti ROBE a jejich rodinné příslušníky v sobotu 25. května. Děti i dospělí si užívali cesty do Zlína, během které dostali drobné dárky.

V zámecké zóně Technologického parku se z malých rošťáků mohli stát seriózní vědci. Díky sérii experimentů pronikli do tajů fyziky, chemie, analýzy potravin nebo kosmetiky. Na stejném místě se mohli skamarádit s roboty a vytvořit originální pohled. Součástí prostoru byla Kreativní zóna, ve které se fantazii meze rozhodně nekladly.

Na náměstí Míru také proběhl zábavně – vzdělávací program. Dětem se líbila škola jízdy na vysokém kole s Josefem Zimovčákem, čekaly je zde zábavné soutěže i projížďky historickými vozy, obdivovaly nová auta pro rallye. Pro nejmenší zde byly připraveny sportovní aktivity a také skákací hrad. Nechyběl ani foto koutek s historickým vozem. Mimo to bavilo děti i dospělé divadlo KVELB celodenním programem. Nadšení vyvolala žonglérská vystoupení i výuka žonglování.

V Univerzitní centru U13 lákali návštěvníky všech věkových kategorií na virtuální realitu. Kdo chtěl, mohl vyzkoušet chůzi po lávce ve 160metrové výšce, trenažér F1 nebo VR filmy. Novinkou letošního roku bylo Virtuální kino.

Kdo si chtěl odpočinout, posedět a navštívit divadelní představení, také nepřišel zkrátka. Během sobotního dne bylo pro návštěvníky festivalu připraveno hned několik divadelních představení. Literárně dramatický obor ZUŠ Uherské Hradiště nabídl hru Námořníci, piráti a Bludný Holanďan nebo čtyřicetiminutové představení Usnula jsem.

Fanoušci ČT:D se v Domě České televize mohli setkat s moderátory a herci, které z „Déčka“ znají. Mimo výtvarných dílniček, které zde probíhaly po celý den, se mohli seznámit s novými pořady, zasoutěžit si nebo si prohlédnout výstavu kostýmů z pohádky Čarodějův učeň.

Aby toho nebylo málo, čekaly na děti v Hravém podzámčí lákadla v podobě kolotočů, trampolín, parkouru, discgolfu, koloběžek atd. Své lezecké dovednosti si mohli návštěvníci otestovat v podzámčí na čtyřmetrové lezecké stěně.

Jako v předešlých letech nám vyšlo počasí a naše děti se vrátily domů unavené, špinavé a nadšené. Rozhodně jsme si den užili !!!

Péče o zdraví našich zaměstnanců

V areálu společnosti se nachází Fitcentrum Rfitness

Rfitness centrum Valašské Meziříčí se rozprostírá na ploše více jak 600 m2. Prostorná posilovna splňuje vše, co má současné moderní fitness mít. Základem je špičkově vybavená, velkoryse dimenzovaná kardiozóna, vzdušný, dobře odvětraný prosvětlený prostor a místo pro trénink s vlastní váhou těla.

placeholder

R-fitness centrum Valašské Meziříčí Vám nabízí komplexní služby a moderní přístup ve fitness vedoucí ke zlepšení Vašeho životního stylu, a to 7 dní v týdnu, na ulici Palackého vedle areálu fy. Robe.

placeholder