x

Pracuj u českého výrobce světelné techniky a díky tvé práci se budou bavit lidé po celém světě

Benefity

Zázemí stabilní
mezinárodní společnosti

Stravování
ve vlastní jídelně / Stravenky

Motivující
finanční ohodnocení

Firemní benefity

Bonusový
systém odměn

Další možnost
vzdělávání

Volná místa

Jste technik a specialista, který je zaměřen na optimalizaci výrobních procesů? Zajímá vás profesionální světelná technika používaná v divadlech, TV shows, na koncertních turné, festivalech a eventech? Pak se nám ozvěte.

Náplň práce:

  • Zlepšování výrobních procesů a jejich optimalizace za účelem zvyšování produktivity práce
  • Tvorba a implementace výrobních standardů
  • Redukce plýtvání v oblasti mezioperačních zásob, FIFO
  • Metodická podpora zaměstnanců a jejich proškolení
  • Kontrola implementovaných metod prováděním interních auditů
  • Participace na externích auditech
  • Vedení a podpora všech zaměstnanců k neustálému procesu zlepšování

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, němčina výhodou
  • 3 roky praxe na podobné pozici
  • Znalost NAVISION nebo jiných podnikových informačních systémů výhodou
  • MS Office
  • Znalost výrobních systémů a metod štíhlé výroby
  • Znalost nástrojů trvalého zlepšování , Kanban, Kaizen, TPM, SMED, 5S

Nabízíme tyto benefity:

  • Mimořádné roční odměny
  • Výkonnostní prémie
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
  • Profesní školení a vzdělávání
  • Možnost stáží v zahraničních firemních pobočkách v USA, UK, Francii, Německu, UAE a Singapore
  • Účast na tuzemských a zahraničních profesních výstavách, veletrzích a odborných seminářích
  • Jazykové kurzy, kariérní rozvoj
  • Množství dalších benefitů