x

Pracuj u českého výrobce světelné techniky a díky tvé práci se budou bavit lidé po celém světě

Benefity

Zázemí stabilní
mezinárodní společnosti

Stravování
ve vlastní jídelně / Stravenky

Motivující
finanční ohodnocení

Firemní benefity

Bonusový
systém odměn

Další možnost
vzdělávání

Volná místa

Náplň práce:

  • Návrh, simulace a testování aktivního i pasivního chlazení světelné techniky, využívajících LED a výbojkových technologií
  • Zpracování a vyhodnocování teplotních procesů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením při vývoji nových výrobků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Vítána zkušenost s „thermal management“
  • Zkušenost s prací v laboratoři, laboratorní technikou a měřícími přístroji
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost efektivně a samostatně řešit vývojové úkoly
  • Velmi dobrá znalost práce na PC, analytické myšlení
  • Základní zkušenosti s modelováním ve 3D (Solid Edge , FEMAP a pod. )
  • Zájem o testování, elektroniku popř. mechaniku

Nabízíme tyto benefity:

  • Mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
  • Výkonnostní prémie
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
  • Profesní školení a vzdělávání
  • Účast na tuzemských a zahraničních profesních výstavách, veletrzích a odborných seminářích
  • Jazykové kurzy, kariérní rozvoj
  • Množství dalších benefitů