x

Pracuj u českého výrobce světelné techniky a díky tvé práci se budou bavit lidé po celém světě

Benefity

Zázemí stabilní
mezinárodní společnosti

Stravování
ve vlastní jídelně / Stravenky

Motivující
finanční ohodnocení

Firemní benefity

Bonusový
systém odměn

Další možnost
vzdělávání

Volná místa

Náplň práce:

  • Poskytování odpovědí technického rázu na dotazy související s našimi výrobky a jejich instalací
  • Analýza chybových reportů
  • Vzdálená diagnostika problematických komponent zařízení se zákazníkem
  • Aktivní práce s HelpDeskovým webovým rozhraním
  • Vystavování autorizačních dokumentů pro odesílání zařízení/komponentů do ROBE
  • Spolupráce převážně s R&D a výrobou
  • Komunikace se zahraničními pobočkami a jejich technickými odděleními

Požadujeme:

  • Vlastní zájem o tuto profesi
  • Znalost funkcionality našich výrobků
  • Bleskovou reakci na požadavky zákazníků
  • Aktivní znalost AJ – komunikativní úroveň
  • Orientace v technické dokumentaci, výkresech a manuálech
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Ochota cestovat

Nabízíme tyto benefity:

  • Zajímavou pracovní příležitost
  • Výborný kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nástup ihned